חברת גט מור מובילה את תחום הנכסים והנדל"ן בגן יבנה. גן יבנה הינה מועצה מקומית השוכנת בצמוד לעיר אשדוד.

להיות סוכן נדל"ן אינו דומה לסוכן מכירות רגיל, תיווך נכסים מכיל המון גורמים של מכירה.

מחובתו של סוכן נכסים ונדל"ן להכיר היטב את שוק הנדל"ן , לזהות פעילויות בתחום ולהגיב כמעט באופן מיידי.

בתחום הנדל"ן והנכסים נדרשת מקצועיות וידע . אמנם כמעט כל אחד יכול כיום למכור נכס אבל השאלה הנשאלת האם העסקה התבצעה באופן איכותי והאם תהליך המכירה בוצע כראוי.

חברת גט מור - Get More בניהולה של שמעון אגליהו מביאה את תחום הנכסים והנדל"ן לרמות אחרות מהמוכרות כיום בשוק, וזאת בעקבות תהליך הכשרת סוכנים, והכשרת סוכני נדל"ן. שהינה עמוד תווך בחברה. תהליך הכשרת סוכנים אינו תהליך קל , ובנוסף ללימוד נדרש ניסיון וותק על מנת לסגור עסקה איכותית.

כאשר אנו אומרים " עסקה איכותית " הכוונה היא שבתהליך הכשרת הסוכנים כל סוכן מבין יודע ןלמד את הדרך בה נבחן, נמדד ומתומחר כל נכס. תמחור לקוי יכול לגרום להפסדים הן מבחינת המוכר ( שעלול למכור את הנכס במחיר נמוך משוויו האמיתי ) או לסוכן המכירות מכיוון שאם יקבע רף גבוהה מידי לנכס אזי נכסים רבים בסיבת המכירה לא יצליחו למכור בעצמם.

חלק נוסף ובלתי נפרד מתהליך הכשרת סוכנים הוא הליווי המקצועי אותו מקבל כל סוכן שמוגדר חדש.

חשוב לציין כי אפילו סוכנים המגיעים עם ידע וניסיון קודם גם הם מחייבים בתהליך ההכשרה וזאת על מנת שיוטמע בכל סוכן הדרך, החזון והאני מאמין של החברה.

במסגרת תהליך הכשרת סוכנים כל סוכן מקבל כלי עבודה כלים אלו מסייעים לו במהלך דרכו. חלק מהיכולות שנרכשות על ידי הסוכנים הם יכולת לתמחר נכס באופן מקצועי, יכולת ללוות את הלקוח בכל תהליך המכירה או הקנייה.  

אצלנו בחברת גט מור במהלך הכשרת סוכנים תקבלו הזדמנות מיוחדת שבה תכירו ותלמדו את כל הקשור לתחום הנדל"ן ותרכשו כלים שיעזרו לכם להיות פורצי דרך בתחום.

אתם מוזמנים ליצור קשר עימנו.

סוכן חכם

ניתן לבחור מספר אזורים ע"י החזקת מקש Ctrl במקלדת