מאמרים ומדריכים

מדוע כדאי לחשוב על השקעות נדל"ן בארה"ב

בימים בהם הסערות הפוליטיות משתלטות על כותרות העיתונים והמציאות היומיומית הופכת קשה בעקבות המצב המדיני, רבים חושבים על חיים אחרים מעבר לים תוך פזילה לארצו של הדוד סם. אין ספק כי עבור מי שחי במציאות בישראל השקעה בארצות הברית בהחלט נראית דבר חיובי.

המשך קריאה: מדוע כדאי לחשוב על השקעות נדל"ן בארה"ב

במדינת ישראל, החל משנת 2005, חל תקן בניה ירוק מספר 5281 המחולק למספר דרגות של בנייה ירוקה. מדובר בבנייה שפחות פוגעת בסביבה על פי קריטריונים והיבטים שונים של ההליך, החל בבנייה עצמה ועד לחומרי הגלם והתשתיות של המבנה. יש להדגיש כי למרות שתקן זה אינו חובה בישראל, אנו עדים להתפתחות המגמה בכל רחבי הארץ.

המשך קריאה: חשיבות הנדל"ן הירוק

לרוב, השקעות בנדל"ן מציגות לנו חשיבה די קופסתית, אם נקרא לזה כך, שבמסגרתן אנו רואים כיצד רבים מחפשים להם דירה בבניין מסוים אותה ישכירו לזוג צעיר למשל, או בית כלשהו בעל מספר חדרים אותו ישכירו למשפחה מסוימת. אך נראה כי כדאי מאוד לצאת מהקופסא כשחושבים על השקעה נדל"נית רצינית ולראות כיצד יש עוד הזדמנויות שכדאי מאוד לקחת אותן ברצינות בגלל אופיין המיוחד והמקורי יותר.

המשך קריאה: מדוע כדאי לחשוב על וילות נופש להשכרה

תכנון ירוק על ידי אדריכל הינו מבנה שתוכנן עם התחשבות בסביבה. אדריכל רותם לעזרתו את הסביבה והטבע ויוצר מבנה חסכוני באנרגיה שכמובן חוסך עלויות ומוגדר כמבנה ירוק.

עצם העובדה שאדריכל מוציא תכנון ירוק משמעו שהבית יהיה ממוקם בצורה מסוימת ויהיה בעל פתחים וחלונות שיש להם יעוד לאגירת אנרגיה וכמובן קירות המבנה יהיו מחומרים מבודדים.

המשך קריאה: תכנון ירוק וחסכוני

מדי שנה עוברים עשרות נכסים ברחבי הארץ, להיות תחת ידיהם של כונסי נכסים. נכסים אלו היו שייכים לפני כן, לאנשים פרטיים אשר מסיבות שונות נכנסו לחובות ועל מנת להחזיר אותם, נכסיהם הפרטיים, דירות, משרדים או מגרשים, עוברים לידי כונס נכסים שתפקידו למכור את הנכס ואת הכסף שהוא מרוויח על העסקה, לאחר קיזוזים שונים, הוא מחזיר לנושים של אותו חייב.

המשך קריאה: על כינוס נכסים בתחום הנדל"ן

כאשר אנו בוחנים השקעה של נדל"ן בגן יבנה עלינו להקדיש מחשבה ותשומת לב

לפני רכישת נכס בגן יבנה ובכלל אנחנו מחויבים לבדוק את כדאיות העסקה,

חלק מהדברים שנכללים בבדיקה הם המיקום של הנדל"ן זהו גורם בעל משמעות, עלינו לשים לב לגורם זה ולשקול אותו היטב.

המשך קריאה: נדל"ן בגן יבנה

תמיד זה כיף להתחדש במיוחד אם עושים חידוש כללי, שיפוץ לבית יכול להיות בעקבות כניסה לבית חדש מיד שנייה או בעקבות התחדשות כללית והתאמת הצרכים. בדק בית מהווה גורם חשוב מאוד טרם תחילת העבודות. מומלץ במיוחד אם נכנסתם לבית שאינו חדש.

המשך קריאה: יוצאים לשיפוץ כללי, אל תפסחו על בדק בית

דירה למכירה או המוצעת למכירה אינה דבר שיש להקל בו ראש.

גן יבנה היא מועצה מקומית השוכנת בצמוד לאשדוד.

מרחק ש כ 20 דקות מהמרכז. גן יבנה מציעה לתושביה איכות חיים שאינה נופלת מערים גדולות אחרות. כאשר אנו מציעים דירה למכירה בגן יבנה עלינו להבין את הפוטנציאל הענק הגלום בה.

המשך קריאה: דירה למכירה

אם יש לכם דירה שברצונכם להשכיר לדיירים כדאי להתייעץ עם עורך דין ולהכין חוזה שכירות שמגן על האינטרסים שלכם. עם זאת, חשוב לדעת כי גם לשוכר הנכס מגיעות זכויות על פי חוק לכן יש למצוא את השילוב הנכון בין הזכויות של השוכר לבין חובותיו של המשכיר.

המשך קריאה: כיצד להתנהל נכון כמשכיר דירה

למילה "תיווך" יש הרבה פנים, כמשרד תיווך מוביל אנחנו מרגישים את הצורך לעשות סדר בנושא. שנים רבות אנו מתווכים בעסקאות נדל"ן בגן יבנה מהעסקאות הקטנות ועד הגדולות ביותר שנראו בגן יבנה. מקפצת הנדל"ן בשנים האחרונות לימדה את כולנו עד כמה הנושא רגיש וחשוב ולכן השימוש בתיווך עסקאות נדל"ן הינו חשוב מאין כמותו.....

המשך קריאה: תיווך בגן יבנה

סוכן חכם

ניתן לבחור מספר אזורים ע"י החזקת מקש Ctrl במקלדת