מעבר לכך, מומלץ עוד יותר לבצע בדק בית לפני רכישת הבית אולם אם כבר רכשתם ולא עשיתם עדיין בדיקות הרי שטרם השיפוץ הבדיקות ימנעו מכם עוגמת נפש רבה והוצאת כספים מיותרים. בדק בית נותן את תמונת המצב האמיתית והנוכחית של הבית שלכם שמאפשרת תיקון ליקויים לפי סדר החומרה שלהם.

יתרונות בדק בית לפני שיפוץ גדול של הבית

בדק בית נותן לנו חוות דעת מושלמת על מצב הבית שאנו רוצים לשפץ, יש לכך יתרונות רבים. היתרון הבולט הוא שאם כבר אנחנו  לפני שיפוץ גדול מומלץ לתקן ליקויים נוספים, תיקון ליקויים אלו יעלה את ערך הבית מצד אחד ומצד שני יאפשר לנו ליהנות מבית תקין ואיכותי יותר עם הקטנה משמעותית של הסיכוי לתקלות. כאשר עורכים בדק בית מקבלים דוח מפורט שכולל את רשימת הליקויים שקיימים. חשוב לציין כי תמיד יש ליקויים אולם לא כולם הם משמעותיים, אולם ליקויי בנייה כגון מיקום הקירות ביחס לעמודי המבנה או בעיות צנרת או רטיבויות יכולים להשפיע באופן משמעותי על הבית בכלל ועל השיפוץ עצמו בפרט.

לצפייה בפרויקטים ברחבי הארץ כנסו לאתר כאן בונים ישראל >>

בחירת עדיפויות לשיפוץ לפי בדק בית

בדק בית כאמור נותן לנו את התמונה האמיתית לגבי הנכס שלנו בין אם הו חדש לגמרי מקבלן ובין אם זהו בית שרק רכשנו. ההמלצה לערוך בדק בית נובעת מהעובדה שאם נתחיל שיפוץ ובמהלכו לא נתקן לדוגמה ליקויי דלוחין הרי שאנו עלולים למצוא את עצמינו תוך פרק זמן קצר מפרקים אריחים ופותרים תקלות של צנרת ביוב. לכן בדק בית מקיף את כל הדברים החל מאיטום, קירות, עמודים , חשמל, מים, ביוב וכדומה, בנוסף לבדיקות מופק על ידי חברת הבדק בית דוח מסודר שמסדר את הבעיות והליקויים לפי סדר עדיפויות ורמת חומרה, בדרך זו נוכל להבין מה חמור יותר ומה חמור פחות וכך גם נדע מה סדר העדיפויות לתיקונים.

סוכן חכם

ניתן לבחור מספר אזורים ע"י החזקת מקש Ctrl במקלדת