לרוב, השקעות בנדל"ן מציגות לנו חשיבה די קופסתית, אם נקרא לזה כך, שבמסגרתן אנו רואים כיצד רבים מחפשים להם דירה בבניין מסוים אותה ישכירו לזוג צעיר למשל, או בית כלשהו בעל מספר חדרים אותו ישכירו למשפחה מסוימת. אך נראה כי כדאי מאוד לצאת מהקופסא כשחושבים על השקעה נדל"נית רצינית ולראות כיצד יש עוד הזדמנויות שכדאי מאוד לקחת אותן ברצינות בגלל אופיין המיוחד והמקורי יותר.

מדובר על אפשרות לרכוש וילה אותה ניתן להשכיר לאנשים שרוצים להגיע לנופש. אם נבחן את ההיצע של יחידות אירוח בחלקים שונים של הארץ, נראה כיצד וילות הן כאלה שמציעות יופי של אפשרות להתרווח ולהתפנק בשונה מאוד מלא מעט יחידות אירוח אחרות. וילות כאלה מוצעות היום בצורה רצינית כל עוד מדובר על מי שמתמחה בתחום זה ומציע אפשרויות נהדרות להשקעה מצוינת, למרות שהיא נחשבת מעט חריגה.

הנופשים בצפון מעדיפים וילות

במיוחד צפון הארץ הוא אזור בו רבים מעוניינים לטייל כמעט בכל סוף שבוע. לכן זה נראה טבעי, אם נגדיר זאת כך, שרבים גם יעדיפו להגיע בהרכבים גדולים יחסית לווילה ולא ליחידת אירוח אחרת. בשנים האחרונות גם אפשר לזהות עלייה בביקוש לווילות בצפון מאחר ומדובר באמת באפשרות רצינית ונוחה הרבה יותר להגיע למקום בו אפשר לישון, לחגוג, לדבר, לטבול בבריכה, לעשות מנגל, ולצאת לטיולים בסביבה.

עלייה חשובה זו של דרישה לוילות להשכרה בצפון כשרוצים להגיע לטיול או לנופש, היא כזו שצדה את עיניהם של משקיעי נדל"ן חדים ורציניים. היכולת לרכוש וילה יפה שבה מספר חדרים ומקום לבלות בצורה מפוארת ויוקרתית, היא כזו שהופכת למציאותית יותר ויותר עבור כל מי שרוצה לעשות השקעת נדל"ן איכותית ולראות כיצד הווילה שהוא רוכש אכן מושכרת לא מעט פעמים במהלך השנה ע"י לא מעט נופשים ישראלים.

מדובר על תשואה מרשימה

אחרי הכול, אם נדבר עם כל אדם רציני שרוצה להשקיע בנדל"ן (או שהוא כבר בעל נכסים מסוימים), הרי שנראה כיצד הוא מדבר בראש ובראשונה על התשואה ממנה הוא יכול ליהנות מנכס מניב שברשותו. נכסים מניבים יכולים לעתים להיות אטרקטיביים מאוד אם בוחרים אותם בצורה נכונה בכל הקשור למיקום שלהם וגם בכל הקשור לשימוש שניתן לעשות בהם (כשהכוונה במקרה זה היא לא למגורים ממושכים אלא לזמן קצר).

אין ספק שמי שמזהה את איכות התשואה שיכול לספק לו נכס מניב בסיכומה של שנה שלמה, הרי שהוא לא מהסס הרבה ויוצר קשר עם מי שמשווק במומחיות וילות כאלה ברחבי הצפון. במיוחד במצב שבו השקעות כמו בורסה או תכניות חיסכון אינן יכולות להציג רווח רציני, הרי שנדל"ן משובח כזה הוא רעיון מצוין שיכול להציע תשואה מספקת בהחלט עבור כל משקיע שיש בכיסו הכסף לרכוש וילה יפה במיקום אטרקטיבי.

סוכן חכם

ניתן לבחור מספר אזורים ע"י החזקת מקש Ctrl במקלדת